VODOMĚRNÉ ŠACHTY

Vodoměrné šachty slouží k připojení staveb na vodovodní řád.

POLYETYLENOVÉ KOMORY

Komory a šachty jsou vyrobeny z kvalitního polyetylenu. Kromě vodoměrných šachet nabízíme také telekomunikační komory nejrůznějších tvarů a velikostí.

plastic chamber

ŠACHTY A KOMORY Z POLYETYLENU

Naše společnost zastupuje na českém trhu výrobce vodoměrných šachet, plastových trubek a telekomunikačních komor Elplast+ z Polska. Jedná se o firmu s třicetiletou historií v oboru disponující bohatými zkušenostmi a moderní výrobní technologií.

V základním sortimentu nabízíme vodoměrné šachty v rozměrech od DN400 do DN1200. Menší šachty je možné objednat včetně osazení armaturami. Všechny šachty chrání vnitřní prostor proti mrazu a infiltrací podzemními nebo odpadními vodami. Mezi další přednosti patří vysoká odolnost monolitní konstrukce, nízká hmotnost umožňuje rychlou montáž a transport bez nároku na těžkou mechanizaci a konstrukce těla zajišťuje vysokou tuhost a dobré zakotvení v terénu. K dispozici jsou zamykací víka a další příslušenství.

Telekomunikační komory slouží pro výstavbu řádů kabelové sítě a kabelových rozvodů. Umožňují přístup do potrubí v době prací souvisejících s instalací a zapojením telekomunikačních, světlovodných a tele technických kabelů. Splňuje také funkci rozdělovacích šachet v rozvodných sítích a také použití jako šachet průchozích, rohových nebo koncových.

Šachty a komory jsou vyráběny technologií rotomolding, při které vyhřívaná forma naplněná plastovým granulátem rotuje ve třech osách a odstředivá síla formuje materiál do konečného tvaru. Tato technologie garantuje vysokou hustotu a pevnost materiálu.

Vzhledem k poloze firmy Elplast+ nedaleko od české hranice jsou objednávky realizovány přímo z výrobního závodu v polském Jastrzebie, včetně zabezpečení dopravy až na místo určení. Fakturace probíhá v exportních cenách bez DPH. Nemáme položkový ceník, ceny produktů se odvíjí od sortimentu a objednaného množství.

Pokud budete mít zájem o cenovou nabídku nebo trvalou spolupráci, zašlete prosím požadovaný sortiment s uvedením množství dle položek a dodací adresu. Obratem vám zpracujeme konkrétní nabídku.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

  +420 722 309 309

NÁKUP V ESHOPU

PŘÍKLADY SORTIMENTU

water metter chamber
plastic chamber

NAŠE DALŠÍ VÝROBKY

Souběžně s realizací projektů a výroby pro zákazníky vyrábíme a prodáváme řadu vlastních produktů pro nejrůznější segmenty trhu.

Plastové podlahy

Modulární podlahová krytina z plastu tvořená čtvercovými segmenty rozměr 25x25cm.

Ochrana závitů

Plastové protektory jsou ochranou závitů olejářských trubek pro transport a sklad.

Plastové patky

Plastové patky jsou opěrným prvkem a ochranou podlahy pro montované regály.

Gumové podlahy

Velmi odolná a pružná modulární podlaha o rozměru segmentu 50x50cm.

Plastová ucha

Plastová ucha různých tvarů a barev slouží jako odnosný prvek kartonových obalů.

Plastové šachty

Šachty slouží k zabudování vodoměru a armatur na přípojkách do vodovodní sítě.

Plastové trubky

Plastové trubky průměru 25-630mm pro výstavbu sítí vodovodů a kanalizace.

Plastové terče

Podložky pod dlažbu, nebo také plastové terče slouží pro suchou pokládku dlažby.

TELEFON

+420 722 300 300

KANCELÁŘ

9:00 – 16:00

POŽÁDEJTE SI O NABÍDKU

Pošlete nám informaci o vašem projektu nebo produktu a my vám připravíme nabídku.