OCHRANA TRUBEK

Trubky pro těžbu ropy a plynu je s ohledem na jejich vysokou cenu nutné během transportu a skladování chránit před poškozením a povětrnostními vlivy.

OCHRANNÉ PRVKY TRUBEK

Stěžejním bodem ochrany jsou závity na koncích trubek, které jsou chráněny závitovými protektory. Trubky bez závitu mají konce chráněny vnitřními nebo vnějšími záslepkami. Jako ochrana proti vzájemnému nárazu nebo dotyku trubek slouží bumper ringy a pro uložení a transport ochranné rámy.

thread protectors

SOFISTIKOVANÉ OCHRANNÉ PRVKY

V licenci leadera trhu americké firmy Drilltec vyrábíme od roku 2008 závitové protektory a další ochranné prvky pro Evropu, Skandinávii, Středomoří a oblast Perského zálivu. Výrobní proces i materiály jsou přesně specifikovány poskytovatelem licence, takže konečný výrobek splňuje nejnáročnější požadavky platné v těžebním průmyslu. Naše výrobky dodáváme předním producentům olejářských trubek, firmám, které trubky závitují a také přímo těžebním společnostem.

ZÁVITOVÉ PROTEKTORY

Závit je zcela zásadním prvkem trubek pro těžbu ropy a plynu. Při vrtech hlubokých několik kilometrů je mechanické namáhání enormní a k tomu se přidává tlak vrtu ve stovkách atmosfér. Jakékoli poškození nebo nečistota v závitu může mít fatální následky a proto se na ochranu těchto závitů klade velký důraz. Vyrábíme závitové protektory v průměrech od 2 3/8″ do 20″, které tuto úlohu spolehlivě plní. Jedná se o plastové předlisky, do kterých se na CNC strojích řeže odpovídající závit, některé z nich jsou navíc okovány ocelovým pláštěm. Více podrobností najdete v samostatné sekci zde.

ZÁSLEPKY

Opracované konce trubek, které nemají závit, je také nutné chránit před poškozením a v případě potřeby také před vniknutím nečistot dovnitř. K tomuto účelu produkujeme řadu vnitřních i vnějších záslepek, které mají zesílenou stěnu pro kvalitní ochranu exponovaných míst. Další podrobnosti jsou uvedeny zde.

BUMPER RINGY

Trubky, zejména legované, se během výroby a skladování nemají navzájem dotýkat nebo do sebe narážet. Nejde jen o mechanické poškození, ale také o zamezení vzniku článku, který způsobuje elektro erozi. Vzájemný dotyk se eliminuje navlečením několika plastových kroužků po délce trubky, které působí jako nárazník – bumper ring. Podrobnější informace jsou uvedeny zde.

OCHRANNÉ RÁMY

Trubky je nutné bezpečně a efektivně transportovat a skladovat. K tomuto účelu slouží přepravní rámy složené z plastových prokladů, které mají lůžka pro jednotlivé trubky s poloměrem odpovídajícím trubce. Takto jsou trubky bezpečně uloženy bez dotyku ve všech směrech. Proklady jsou vloženy do ocelových rámů, takže je možné s nimi v takto vytvořených balících bezpečně manipulovat, zvedat jeřábem, převážet a skladovat. Detaily jsou k dispozici zde.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

  +420 722 309 309

PŘÍKLADY NAŠÍ PRÁCE

thread protector
end cap
bumper ring
pipe frame

NAŠE SLUŽBY

Naše služby jsou orientovány na výrobu a zpracování plastových dílů a výrobků pro průmyslový i spotřebitelský sektor. Základní segmenty naší práce jsou uvedeny níže.

PRŮMYSLOVÝ DESIGN

Nové projekty řešíme včetně kompletního návrhu tvaru budoucího plastového dílu nebo výrobku.

VSTŘIKOVACÍ FORMY

Dodáváme vstřikovací formy pro plastové díly všech tvarů a velikostí včetně návrhu tvaru a konstrukce dílu.

PLASTOVÉ VÝLISKY

Realizujeme sériovou výrobu dílů vstřikováním plastů včetně případné kompletace nebo montáže.

OCHRANA
TRUBEK

Pod licencí firmy Drilltec Inc. vyrábíme plastové protektory pro ochranu závitů trubek pro těžbu ropy.

NAŠE VÝROBKY

Souběžně s realizací projektů a výroby pro zákazníky vyrábíme a prodáváme řadu vlastních produktů pro nejrůznější segmenty trhu.

Plastové podlahy

Modulární podlahová krytina z plastu tvořená čtvercovými segmenty rozměr 25x25cm.

Ochrana závitů

Plastové protektory jsou ochranou závitů olejářských trubek pro transport a sklad.

Plastové patky

Plastové patky jsou opěrným prvkem a ochranou podlahy pro montované regály.

Gumové podlahy

Velmi odolná a pružná modulární podlaha o rozměru segmentu 50x50cm.

Plastová ucha

Plastová ucha různých tvarů a barev slouží jako odnosný prvek kartonových obalů.

Plastové šachty

Šachty slouží k zabudování vodoměru a armatur na přípojkách do vodovodní sítě.

Plastové trubky

Plastové trubky průměru 25-630mm pro výstavbu sítí vodovodů a kanalizace.

Plastové terče

Podložky pod dlažbu, nebo také plastové terče slouží pro suchou pokládku dlažby.

TELEFON

+420 722 309 309

KANCELÁŘ

9:00 – 16:00

TELEFON

+420 722 300 300

KANCELÁŘ

9:00 – 16:00

POŽÁDEJTE SI O NABÍDKU

Pošlete nám informaci o vašem projektu nebo produktu a my vám připravíme nabídku.