OBŘÍ HRY

Obří plastové hry, nebo také zahradní hry, jsou zvětšenou verzí klasických stolních her a slouží nejen k vlastní hře, ale také jako zajímavá dekorace ve vnitřních i venkovních prostorech.

GRIPTIL JAKO HRACÍ PLOCHA

Podlahový systém GripTil umožňuje mimo běžných aplikací realizovat také obří verze některých stolních společenských her.

giant games

PLASTOVÉ OBŘÍ HRY

Obří, nebo také zahradní hry nabízí kombinaci klasických stolních her s aktivním pohybem, ať už v interiéru, nebo ještě lépe na čerstvém vzduchu. Kromě řady dalších nabízíme dvě klasické hry – pro nejmenší děti populární hru Člověče, nezlob se! a pro dospělé obří šachy.

Člověče, nezlob se!

Sestava pro Člověče, nezlob se! je tvořena plastovou podlahou s barevně rozlišenými hracími poli, obřími figurami a hracími kostkami. Hrací plochu je použitelná venku i ve vnitřních prostorách. Celou sadu je možné jednoduše rozložit a složit na jiném místě. Okraje hracích ploch jsou vybaveny náběhy na okrajích, takže vstup na plochu je bezpečný. V letních měsících může být hra umístěna venku, v zimě se jednoduše přenese dovnitř.

Člověče má v základní verzi stejné parametry jako klasická předloha a velikost hrací plochy je 6×6 metrů. Pro omezené prostory nabízíme zmenšené varianty se třemi nebo dvěma figurkami pro jednoho hráče, kde má hrací plocha délku strany 5 resp. 4 metry.

giant games

Obří šachy

Další aplikací jsou plastové obří šachy, případně dáma. Obří šachy jsou díky velikosti figur a hrací plochy určeny pro hru ve venkovním prostředí, zejména tam, kde hru sledují diváci nebo se jí účastní skupiny hráčů. Na rozdíl od stolní podoby je partie na obří šachovnici současně pohybovou aktivitou na čerstvém vzduchu s dostatkem pohybu při tažení figur. Současně tato sada může sloužit jako pěkná dekorace.

Figury jsou vyrobeny z polyetylenu v barvě bílé a černé. Výška krále je 80 cm. Hrací plocha o velikosti 4x4m je tvořena plastovými čtverci GripTil s velikostí jednoho pole 50x50cm, takže je možné mezi figurami pohodlně procházet. Barevnou kombinaci šachovnice je možné si vybrat dle potřeby. Okraje hrací plochy jsou tvořeny plynulou náběhovou hranou. Povrch šachovnice je protiskluzový a měkký, díky otvorům je trvale čistý a je možné hrát okamžitě po dešti. Materiál figur i šachovnice je bezúdržbový a odolný povětrnostním vlivům.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

  +420 722 309 309

NÁKUP V ESHOPU

PŘÍKLADY POUŽITÍ

giant games
giant games
giant games
giant games

NAŠE DALŠÍ VÝROBKY

Souběžně s realizací projektů a výroby pro zákazníky vyrábíme a prodáváme řadu vlastních produktů pro nejrůznější segmenty trhu.

Plastové podlahy

Modulární podlahová krytina z plastu tvořená čtvercovými segmenty rozměr 25x25cm.

Ochrana závitů

Plastové protektory jsou ochranou závitů olejářských trubek pro transport a sklad.

Plastové patky

Plastové patky jsou opěrným prvkem a ochranou podlahy pro montované regály.

Gumové podlahy

Velmi odolná a pružná modulární podlaha o rozměru segmentu 50x50cm.

Plastová ucha

Plastová ucha různých tvarů a barev slouží jako odnosný prvek kartonových obalů.

Plastové šachty

Šachty slouží k zabudování vodoměru a armatur na přípojkách do vodovodní sítě.

Plastové trubky

Plastové trubky průměru 25-630mm pro výstavbu sítí vodovodů a kanalizace.

Plastové terče

Podložky pod dlažbu, nebo také plastové terče slouží pro suchou pokládku dlažby.

TELEFON

+420 722 300 300

KANCELÁŘ

9:00 – 16:00

POŽÁDEJTE SI O NABÍDKU

Pošlete nám informaci o vašem projektu nebo produktu a my vám připravíme nabídku.